Pátek, 19 dubna, 2024

SUPERMISS 2015

Již 9. ročník populární soutěže SUPERMISS, kde o vítězce rozhoduje nejen krása, ale také dovednosti, se uskutečnil v sobotu 2. dubna 2016 tradičně v kongresovém sále hotelu Hilton Prague.

Prestižní titul SUPERMISS získala 24tiletá Lenka Čepáková. Zdravotní sestřička v oblasti ortodoncie je milovnicí šití a vychovává už i malého syna.

Pořadatelé soutěže, společnost SUPER PRODUCTION a MOTORSPORT VAVŘINEC přichystaly pro dívky několik úkolů. Módní přehlídka doplněná rozhovorem s porotci, volná disciplína a nechyběla ani nejvíce oblíbená promenáda v plavkách. Příjemný večer moderoval Jan Čenský a mezi hosty se objevila čerstvá maminka Monika Absolonová nebo talentovaná zpěvačka a herečka Martina Hekerová.

Slavnostní finálový večer ozdobil titul Miss Tourism Czech Republic 2016, který získala 25letá milovnice střelby Saskie Olašáková z Prostějova, která se zůčastní světové soutěže miss. Během slavnostního galavečera byla také vyhlášen 16. ročník soutěže MISS MOTORSPORT, jejíž královna Denisa Rosinská zvítězila v závodě motokár a prokázala i znalosti z oblasti motorsportu. Čtenáři deníku Blesk rozhodovali mimo jiné o Supermiss Média. Tento titul získala 24letá Paulína Pélyová ze Slovenska. Korunku převzala ještě 27letá Monika Krpálková z Chrudimi, která opanovala titul MISS PRAHA.